Nová kolekce plavek 2021

Plavky Olivie

Dámské dvoudílné plavky Olivie v červené barvě si prostě zamilujete. Mají krásný vzhled, který je doplněný motivem květin a navíc jsou pohodlné. Vršek má širší nastavitelná ramínka a zapíná se na zádech pomocí spony. Košíčky mají kapsu na vycpávky a krásně drží poprsí. Spodek plavek má klasický střih se šňůrkami po bocích, které si můžete stáhnou a hezky tak přizpůsobit vaší postavě.

Plavky Olivie – pohled zepředu
Plavky Olivie – Pohled zezadu

Plavky Celeste

Jednodílné dámské plavky Celeste jsou perfektní volbou také pro plnoštíhle ženy. Krásně skryjí bříško a navíc působí velmi elegantně. Jsou černé s barevnými listy na přední straně. Zezadu vytváří jedinečný průhled, který působí opravdu stylově. Ramínka mají široká a navíc je můžete nastavit podle potřeby.

Plavky Celeste – pohled zepředu
Plavky Celeste – pohled zezadu

Plavky Ember

Kvalitní dvoudílné plavky Ember nabízíme v menších i větších velikostech. Jsou celé černé, takže působí opravdu elegantně. Plavková podprsenka je zpevněná kosticemi, díky kterým perfektně drží poprsí. Ramínka jsou nastavitelná a zepředu mají ozdobu. Plavkové kalhotky mají klasický střih a látka je vyrobená z kvalitní plavkoviny, která pochází z Itálie.

Plavky Ember – pohled zepředu
Plavky Ember – pohled zezadu