Dělené plavky v různé velikosti

Mnoho žen vlastní asymetrickou postavu a někdy mají potíž koupit si oblečení, které by jim sedělo.  Problém ale netkví v ženě, ale v prodeji a v obchodnících, kteří nemyslí na typicky ženské (české) tvary. Ať už máte širší boky, větší prsa, zadeček, nebo naopak menší poprsí, nemusíte věšet hlavu. Ba naopak, v sebevědomí a úsměvu se přece skrývá ta pravá krása. Krásné padnoucí dělené plavky si můžete pořídit třeba v našem e-shopu Prádlo Elegant.

Kombinovat můžete také mnoho dvoudílných plavek z různých modelů. Vytvoříte si tak originální kombinace. Jinak barevný horní a dolní díl plavek dnes již nebývá žádnou výjimkou.

Dělené plavky v různé velikosti si tak můžete zvolit s ohledem na preferovaný rozměr, ale také dle oblíbeného typu kalhotek, nebo plavkové podprsenky.  Do nabídky jsme zařadili také nadměrné plavky.

Velkou výhodou toho, že si můžete nakoupit hned dva dolní díly je to, že máte vždy k dispozici jedny suché plavkové kalhotky.  V pohodě a ve zdraví prožitá dovolená je pak k nezaplacení.