Dvojdílné plavky

V nabídce našeho e-shopu Prádlo Elegant naleznete nepřeberné množství kvalitních dvojdílných plavek, typu tzv. bikiny.  Vybrali jsme plavky jen od ověřených a žádaných výrobců jako Primo, Winner, Self, Lorin, Sensis a další. Každoročně přicházíme s obnovenou lákavou nabídkou dvojdílných plavek poplatnou nejnovějším módním trendům. K prodeji máme samozřejmě také dělené plavky – zvolit si můžete z různých velikostí horního a dolního dílu. Využít můžete také výhodné mimosezónní výprodeje a aktualizované slevy.

Do nabídky jsme zařadili důmyslně řešené push-up plavkové podprsenky jako součást kompletu značky Lorin, Self a další. K dispozici jsou také plavkové podprsenky bardotky a bandeau.

Stálicí mezi dvoudílnými plavkami se staly komplety s trojúhelníkovými košíčkami (s vyjímatelnými vycpávkami) a bokovým střihem plavkových kalhotek.

Stále žádanější jsou úchvatné a prakticky řešené sportovní dvoudílné plavky  s aerodynamickými vlastnostmi.

Značka Primo prezentuje kolekci dvoudílných plavek pro ženy s plnějším poprsím a nadměrných plavek až do velikosti 4XL.

 

 

Pro milovnice originálních, netradičně řešených luxusních plavek se zajímavými propracovanými detaily nebo vzory a střihy, jsou tady plavky napříč všemi značkami.