Zádové výstřihy a zadní část plavek

Je na škodu, když kupujeme plavky v e-shopu a nemůžeme vidět plavky ze zádové strany.  Jednodílné plavky mají zádové výstřihy různé – rozdílné vykrojení nebo průstřihy a dvoudílné plavky se mohou na zádech různě zavazovat, nebo mít různý způsob zapínání. Prostě zadní část plavek si nedomyslíme, i když popisek může být sebelepší.  My víme, že na rádoby maličkostech a detailech záleží. Prádlo Elegant zaručuje profesionalitu, pohodlný i praktický nákup. Plavky jsou ve většině případů nafoceny také zezadu a pro lepší představu, jak dané plavky vypadají, je možné také shlédnout krátké video na plavky.

Zádová část plavek je nejčastěji řešena do tvaru písmene U. Výstřih může být různě hluboký.

     

Spojená ramínka u plavek jsou velkou výhodou, pokud hledáte plavky, u kterých ramínka drží na místě a pohyb paží má být maximálně svobodný.

I jednodílné plavky mohou být na zapínání. Lépe tak drží na místě a fixují poprsí.  Jsou tedy ideální jako plavky pro ženy s větším poprsím.

I zavazování na šňůrky může být velice kreativní.

Plavky bez zádového výstřihu, se zakrytou zádovou částí, bývají také oblíbené. Jedná se o modely Olivia, Maryla a Daniela.